Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Módosítunk a sorrenden...ti a...

Bbmarta kérdése:

Módosítunk a sorrenden...ti a Jedliket vagy a József Attila Gimnáziumot írnátok előbbre? Mindkét helyen a biológia ill.term.tud.tagozat érdekel.

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A József Attila erőssége szerintem a nyelvtagozat.
2021. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ hol laksz.
2021. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket. 1-es! Ez tapasztalat? Mert megfontolandó, tényleg!

2-es utazásban gyakorlatilag mindegy, inkább az érdekelne, hogy jobb-e annyival a színvonal a József Attilában pl., hogy inkább azt rakjuk előrébb. Pontszámilag a Jedlik biztos, a József Attila határeset. Ha az óraszámokat nézem, ott a Jedlik vezet. Több a biosz+ kémia óra és az idegen nyelv óraszám is. A 2. nyelvet a Jedlikben lehet választani, a József Attilában adott...de arról fogalmam sincs, hogy a tanárok melyik gimiben milyenek, mennyire tanítanak jól, illetve, hogy melyikben mennyire kell megszakadni az otthonra kiadott háziktól. Azt is jó lenne tudni, hogy az osztályközösségek jók-e, illetve tesznek-e érte az osztályfőnökök? Sok a kérdés és jó lenne jól dönteni...

2021. márc. 23. 00:25
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Jedlikes vagyok, igaz matektagozaton, de egy osztályban tanulunk a tt-s tanulókkal. Föcin kívül minden tt-s tárgyat bontva tanulunk, és szerintem elég jó oktatásban részesülnek. A tanárok nagy többsége normális, szóval azzal nem lesz baj, és szerintem a házikba sem kell beledögleni. Az osztályközösségek általában szintén jók.

Ha engem kérdezel, én ajánlom neked a Jedliket, én sem bántam meg, hogy idejöttem! ^^

2021. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: akiket onnan ismerek, mind nyelvtagozatra járnak. A József Attila jó közlekedés miatt népszerű suli, ezért tud válogatni a hozzá jelentkezők közül. Szeretik az odajárók amúgy, jónak tartják, de jelzem, ők mind nyelvisek és azokból vannak többen ott.
2021. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megcseréltük, a Jedlik lesz előrébb. Sokat segítettetek! :-)
2021. márc. 24. 08:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te hanyadik vagy a Jóska listáján? Én a spanyol szakra szeretnék bejutni
2021. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
53. Biosz-kémián.
2021. márc. 26. 00:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Hova vettek fel végül?
2021. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sikerült az Apáczai biológia tagozata!!!
2021. ápr. 26. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!