Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tanuljam meg leghatekonya...

Hogy tanuljam meg leghatekonyabban de valamilyen szinten gyorsan az I es II vilaghaborut?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami jo toribol, de be akarom hozni, es 2 napja kezdtem el az elsot tanulni, de annyira atlathatatlan nekem az egesz, rengeteg esemennyel amit eszben kene tartani.
2021. márc. 23. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a folyamatot átlátni, mert a részletekben nagyon el lehet veszni. Nekem ezek úgy szoktak működni, hogy először megpróbálom megjegyezni a legfőbb dolgokat, és amikor az már megvan, akkor kerekítem ki egyre több részlettel. Tehát onnan kezdeném, hogy 1914. Szarajevó, központi hatalmak - antant, 1918. breszt-litovszki béke. Ha ez már üzembiztosan megy, akkor kezdeném onnan, hogy kik tartoztak a központi hatalmakhoz és ki az antanthoz, ki támadott meg kit, a jelentősebb nagyhatalmak mikor léptek be, mik voltak a jelentősebb csaták stb.
2021. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Battlefield 1, Medal of Honor Allied Assault, CoD 1-2, kész is vagy.
2021. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!