Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey Ferenc Gimnáziumban...

Kölcsey Ferenc Gimnáziumban (Bp) melyik a jobb tagozat a francia kéttan (0001-es) vagy az angol francia NYEK (0004-es)?

Figyelt kérdés
És a francia kéttanon pontosan melyik tantárgyak vannak francia nyelven?

#továbbtanulás #Francia kettan Kölcsey
2021. márc. 24. 09:53
 1/4 anonim válasza:
Az angol-franciát én előbbre tartom, de akkor a legjobb ha már tudsz valamit angolul (szintfelmérő lesz azt hiszem, tehát nem kell megijedni).
2021. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
töri,matek,földrajz,fizika
2021. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem jártam a Kölcseybe de pár ismerősöm járt oda. Azt mondták hogy a többi tagozatra a francia kéttanon kívül ők mégegyszer biztos nem mennének, mert feleslegesnek tartották hogy 5 éves amikor meg lehetne oldani 4 évesben is de nyilván nem ez volt a legnagyobb problémájuk. Mondjuk én már itt is olvastam hasonlókat meg hogy sokan átmennek végül más suliba innen annyira megbánják. Én francia kéttanra jelentkeztem, 3. helyen volt csak megjelölve és felvettek az előrébb lévőkre mondjuk velem még a szóbelin is bunkók voltak, viszont a diákok tényleg kedvesek voltak. Amúgy ha az a célod hogy jól megtanulj franciául akkor ahhoz nyilván a francia kéttan jobb. Aztán nem akartalak ezzel elijeszteni az iskolától, elég osztály meg tanárfüggő is hogy ki hogy érzi magát az iskolában, lehet hogy csak az ismerőseimnek nem volt szerencséje.
2021. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm szépen!

2-es neked is!

3-as köszönöm hogy ezt leírtad, örülök az őszinte véleménynek!

2021. márc. 26. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!