Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek húsvét után...

Szerintetek húsvét után kinyitnak az általános iskolák vagy még nem ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ebben a tanévben már nem. Túl sok a fertőzött és a halott, túl kevés a beoltott.
2021. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy fognak! Nézd meg a híreket. Hetek óta melegítik az embereket, hogy indokolt legyen a lezárás.
2021. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A MOK (Magyar Orvosi kamara) és a szakemberek pont most akarnak még durvább szigorításokat.

Illetve a járvány nem látszik csillapodni. Szóval szerintem nem

2021. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanárként, akinek veszélyeztetett csoportba tartozó közvetlen családtagja van, aki még semmit se tud arról, hogy mikor kaphatja meg végre legalább az első adag oltást, pedig az elsők között regisztrált, nagyon remélem, hogy nem!
2021. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerencsénk van, akkor legkorábban május közepén nyithatnak, de még erre is kicsi az esélgy. Két hét múlva kizárt h nyissanak ennyi halott és ennyi kórházban és lélegeztetőn lévő ember mellett.

Az oltások felfutása pedig még hónapokat vesz igénybe (az immunitás kialakulása is hetek).

2021. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Hát én már nem tudom

2021. márc. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ő se tudja, honnan tudná, senki se tudja. Egyelőre szar a helyzet, de még van miben reménykedni, azért mondja, hogy normál menetrendre készülnek. Aztán majd valami lesz... Tavaly is csak április közepén dőlt el, hogy nem lesz szóbeli...
2021. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első adag még nem véd. Heteknek kell eltelnie a következő adagig, és utána újabb heteknek, hogy védve legyenek a tanárok. Tehát ha ma(!) megkapná az összes tanár (aki kéri), amire nyilván semmi esély, akkor is május eleje lenne, mire védettek lennének. Bőven ideje lenne kimondani, hogy az írásbeli érettségiket nem lehet a szokásos időpontban megtartani.
2021. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Addigra nem kaphatják meg a második oltást a tanárok, úgyhogy eléggé valószínűtlen. mire kialakul bennük a védettség, leghamarabb május közepe.
2021. márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!