Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy néznek ki a napjaid...

Hogy néznek ki a napjaid egyetemistaként?

Figyelt kérdés
Melyik egyetemre, milyen szakra jársz? Hogy néz ki az órarended? Dolgozol valamit mellette? Mennyi szabaidőd van és mivel töltöd?

2021. márc. 24. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Milyen szakosok órarendje érdekel? Vagy most általánosan, bárki írhat?
2021. márc. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

NKE- Nemzetközi igazgatási

Hétfő: 2, kedd: 5, szerda: 5, csütörtök 4 online óra (1 óra 90 perc)+ van mindennap 1 lyukas.

Nem dolgozom, max alkalmit vállalok el néha.

A hét utolsó 3 napja "szabad", de a héten felgyűlt dolgokat ilyenkor kell megcsinálni, szóval 1-1,5, max 2 napom van ami tényleg szabad, ilyenkor pihenek, barátokkal/családdal vagyok, egyéb dolgokat tanulok (nyelvet, matekot, hogy mozgassam az agyamat).


Egy napom kb úgy néz ki, reggel felkelek, reggeli stb, aztán órák, köztük ebéd/kis házimunka/kis pihenés, aztán nap végére (ez olyan 17:30-19:30-at jelent) kellőképpen lefáradok agyilag, onnantól általában nem csinálok sok hasznosat. Ha mégis van rá energiám, akkor vagy az egyetemhez kellő dolgokat csinálom, vagy tanulok valami más hasznosat autodidakta módon.

2021. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ezt elfelejtettem írni, de elsősorban a vírushelyzet előtti helyzet érdekelne.
2021. márc. 25. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Előtte is ugyanennyi óra, hasonló felépítés, csak megfejelve napi 2 óra utazással, levonva az egyéb hasznos dolgokat (mert mondjuk utazás közben nehezen tudtam tanulni pl, hétvégén meg maradtak az egyetemi dolgok+barátok/család). Összességében sokkal könnyebb az online.


#2 voltam.

2021. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

7kor vagy 9kor kelés (attól függ 8kor vagy 10kor van az első óra), óráim összevissza, dolgozni, nincs idő, van olyan nap, hogy végig bent az egyetemen, max egy kávéra, ebédre kiuzgrás valahova a közelbe, vagy ha hosszú lyukasóra van, akkor vissza a koliba ott evés, főzöcskézés, mosás, stb.

délután a koliban fetrengés, beszélgetés más szobában lévőkkel, projektfeladatok, csapatmunkák, kocsmázás, bulizás, kávézás, turistáskodás a városban, kiállítások, mozi stb...

ezzel szemben most felkelek, átülök a székemre a szobámban az ágyamból, bámulom a képernyőt egész nap egyedül...nagyon szeretnék már újra ÉLNI

ezzel

2021. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!