Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az iskolák kinyitásáról? Mennyire valószínű a nyitás?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, rengeteg kérdés van erről.

Én nagyon nem tartom ésszerűnek, hogy pont most, amikor a legdurvább a vírus, kinyissanak a sulik. Szerintetek el fogják érni azt az oltás számot? Mit gondoltok erről az egész nyitásról?


2021. márc. 26. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem május eleje-kozepen visszamehetnek az altalanos iskolasok, a kozepiskola nyitast nem fogjak megkockaztatni.
2021. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg jövőhéttől elkezdik a tanárok oltását. De saját véleményem szerint, ha valóban megtörténne a nyitás a középiskolákban április 19.-én akkor nem csak az érettségit de a szabad nyarat is veszélybe sodornák, ugyanakkor nincs kizárva hogy meglépik.
2021. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 És ha a tanárok nem mennek bele az oltásba? Gondolom nem mindenki szeretné beadatni.

+elvileg 2-3 hét lehet az oltásnak a védettsége vagy mi:D

Meg szerintem így a diákokat nagyon veszélyeztetnék+a szüleiket, nagyszüleiket

2021. márc. 26. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

ugyan ezt tudom mondani:

Ha április 1-2-3.-án be tudnák oltani az eddig regisztrált tancikat akkor 21 nap kellene egy minimális védettség érdekében. Tehát ez esetben az április 19.-e jó dátum lenne, de 1,5 héten belül érettségi április 19.-hez számítva. Ez idő alatt szétfertőzik egymást a diákok. Akkorra már sokkal melegebb idő is lesz és tudjuk, milyen idő van pl a 2. emeleten. Dögmeleg. + még a maszk is. Véleményem szerint nagy esély van rá, hogy meglépik de ez esetben elfelejthetjük a szabad nyarat. :(

2021. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
ok lehet a nyitásra az is, hogy napi negyedmillió (250.000) diák látogatja csak az órákat. Ez roppant kevés, hiszen kb 1,5 millió diák van az országban.
2021. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem igazából teljesen mindegy, én itthon is és az iskolában is ugyanúgy felkészülök a vizsgáimra -mindenféle hiszti és nyavajgás nélkül- (13. évfolyam, gyakorlat, írásbeli és szóbeli).


Egyedül az autósiskola miatt várom a nyitást, 12-én lett volna forgalmim és nyárra munkához nagyon szükséges lenne a jogsi.

2021. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Nekem is lesznek vizsgáim, én sem nyavajgok, nekem teljesen jó itthonról, szóval én nem is mennék vissza :D
2021. márc. 26. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:
én meg kezdeném a forgalmit.. Jó lesz egy év KRESZ vizsga után elkezdeni.. :DD
2021. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Szegéény:D sok sikert
2021. márc. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!