Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A középiskolák kifognak...

A középiskolák kifognak nyitni Április 19.-én?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy elvileg igen.

Ti mit tudtok?



2021. márc. 26. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Azért egy mondatban három helyesírási hibát összehozni nem semmi. Jól hallottad, elvileg nyithatnak az iskolák 19-én, de addig még sok minden történhet.
2021. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Megvan rá az esély, de szerintem elég alacsony. Azt gondolom, a tanév már online fog befejeződni.
2021. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem fogjak kinyitni
2021. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem fognak 11 ezer felet a fertőzés :)
2021. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

""Nem fognak 11 ezer felet a fertőzés :)""

Ez nem csak ennek a függvénye. Pl nagyon nagy szerepet játszik az is, hogy mennyi a halálozások száma ill mennyi a 7 napos átlag. És most a tancik oltását is elkezdik, április 19.-re kinyitnák az iskolákat azonban, ha április 1-2-3.-án be tudnák oltani az eddig regisztrált tancikat akkor 21 nap kellene egy minimális védettség érdekében. Tehát ez esetben az április 19.-e jó dátum lenne, de 1,5 héten belül érettségi április 19.-hez számítva. Ez idő alatt szétfertőzik egymást a diákok. Akkorra már sokkal melegebb idő is lesz és tudjuk, milyen idő van pl a 2. emeleten. Dögmeleg. + még a maszk is. Véleményem szerint nagy esély van rá, hogy meglépik de ez esetben elfelejthetjük a szabad nyarat. :(

2021. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

Emberek, nem a fertőzéseket fogják nézni.

Ha 2,5 millió embert beoltottak, legyen akármennyi beteg visszamegyünk.

Nem a halálozásokat figyelik.

2021. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
akor a tanárok strike olnak
2021. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

"Jól hallottad, elvileg nyithatnak az iskolák 19-én, de addig még sok minden történhet."

Rosszul hallotta, ahogy te is. A hivatalos kormányrendeletben az van, hogy ápr. 19-ig digitális oktatást van. Semmit nem mond, hogy utána mi lesz. Lehet belőle következtetni, hogy nyitnak a sulik, de valójában ez nincs benne a rendeletben.


"ha április 1-2-3.-án be tudnák oltani az eddig regisztrált tancikat akkor 21 nap kellene egy minimális védettség érdekében. Tehát ez esetben az április 19.-e jó dátum lenne"

A 2. oltástól kezdve van az a 21 nap. Ha az első oltást megkapják április elején, akkor a 2.-at kellene a nyitás pillanatában és még onnantól kb. 3 hét.

Ekkor beszélhetünk a tanárok védettségéről.


"Nem a halálozásokat figyelik."

Ami azért egy vicc a kormányra nézve, mert pont Orbán mondta, hogy mi a halálozási adatokat nézzük.

2021. márc. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Most is mondta hogy a nyitást a beoltottakhoz köti.

Amúgymeg azt is mondta hogy levittük a vírust a szönyegre, mi támadunk, egy hétvége alatt mindenkit beoltunk stb.

Egyik sem volt igaz.

2021. márc. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, de nagyon remélem hogy igen, és a kérdező mehet vissza nyelvtan órára a négyes válaszolóval együtt.
2021. ápr. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!