Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaphatok támogatást önköltsége...

Kaphatok támogatást önköltséges orvosi képzésen?

Figyelt kérdés
Ha már van egy diplomám (nem egészségügyis), és bejutok önköltséges képzésre, van lehetőségem támogatást (szociális/tanulmányi) igényelni valamelyik hazai egyetemen? Számít az hogy milyen keresetem van? Vagy mindenképp a teljes képzési költséget kell fizetnem?
2021. márc. 26. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljes költséget kell fizetni. Ha van már kereseted, a szociális ösztöndíj is kérdéses.
2021. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a keresetnél a háztartásban élők átlag keresete számít minden egytemnél, külön a sajátod nem. Tanulmányihoz meg mindenképpen fel kell mutatni valamit, ami alapján adják, tehát azt az első félévekben nem lehet igényelni.
2021. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulmányi ösztöndíj nem jár önköltséges hallgatóknak.
2021. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az amúgy sem sok😂
2021. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az önköltség 1-1,5 millió körül mozog, tavaly a legnagyobb kategóriás ösztöndíjam pedig (5.00 voltam) 38 ezer ft volt. Not much.
2021. ápr. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!