Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tanul a Kaposvári...

Valaki tanul a Kaposvári Egyetemen óvodapedagógus szakon (SZIE-PK)? Levelezőn szeretném elvégezni jövőre. Tapasztalatokat szívesen meghallgatnám. 😇

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ott tanulok, most fejeztem be a 2. évet.

Elkezdted végül?

2021. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*Elkezded
2021. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Sziasztok én idén szeretnék felvételizni a kaposvári egyetem levelezőre de budapesti képzésre. Az alkalmassági milyen? Rendesek? Jó a képzés? Kb havonta hányszor kell bemenni? Jön még vki pótfelvételire?
2021. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kaposváron levelezőn általában havi 3 nap van oktatás: csütörtöktől szombatig, többnyire 8-17-ig. De minden attól függ y hogy te hogyan állítod össze az órarendedet.

Maga a képzés jó, aki tanul az simán meg tudja csinálni. Saját vélemény szerint nagyon jók a tanárok, segítőkészek, emberségesen állnak a diákokhoz.

Az alkalmassági ugye 3 részből állt:ének, beszéd alkalmasság, testnevelés. Csak a tesinél volt szivatós a tanító szakosok tesi tanárja, de ő se tartott vissza senkit

2021. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Köszi...nem tudom hogy a budapesti képzésen ugyanazok a tanárok lesznek e. Én pont a tesitől félek. Már rég volt tesi órám. :) Épp gyerekkel vok itthon
2021. jún. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bp-n milyen kar van?
2021. jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
A kaposvári egyetem sok szakot indít és több kar van. De hogy pontosan mi indul a budapesti campuson nem tudom. Én csak az óvopedagógus levelezőt nézem. De amúgy agrár képzések és gazdasági képzések is vannak. Most olvad össze egy másik egyetemmel és pl az óvopedagógus is most először indul Bp n.
2021. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A MATE kebelezte be. Előtte a Kaposvári Egyetemnek nem volt Campusa sehol, jobban mondva most sincs, mert az mind a MATE Campusai.
2021. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Aki levelezőn van a Kaposvári egyetemen, hogy oldjátok meg a szállást arra az 1-2 éjszakára? Van lehetőség koliban aludni?
2021. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van lehetőség igen. 3 kollégium is van. 3500 ft egy éjszaka.
2021. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!