Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óvodapedagógus alapképzésre...

Óvodapedagógus alapképzésre milyen az előzetes alkalmassági vizsga? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Főképp az ének érdekel. Kötelező a hangszeres játék? Elfogadják hangszerként a xilofont? Természetesen nem a játékra gondolok, hanem egy komoly, hangszerüzletből vásárolt 2,5 oktávos hangszerre. Érdemes előre megcsinálni az alkalmasságit? Úgy olvastam,nem csak a felvételi előtt lehet, hanem akár harmadikban is. (Én most vagyok harmadikos gimis.) Köszi a válaszokat
2016. jan. 17. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy hamarabb le lehet tudni, 4000 ft a díja, ha ezt befizeted, meg lesz aki elvigyen a helyszínre, az tesi része az eléggé komolytalan, a hangszeres részén kívül van még hogy népdalt kell énekelni (10 népdalból előre fel kell készülni, ők választanak 1-2t, hogy melyiket hallgatnék meg). Egyébként ha tudsz furulyázni, azzal talán azért lenne érdemesebb, mert az óvodapedagógus képzésben jó ideig a furulyán fogtok tanulni. :/
2016. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell hangszeres játék. Ezt hol olvastad? Csak abban az évben letett alkalmasságival vesznek fel.

(harmadéves vézős óvós voltam)

2016. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy ha tényleg elő van írva, bár erősen kétlem, furulya jó választás, ugyanis nekem csak előző, 5. félévben lett vége a furulyázásnak. Meg is őrültem tőle :D
2016. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!