Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Április 19.én nyitnak az iskolák?

Április 19.én nyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés

tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van de nagymamám meg van győződve arról hogy nyitnak 100% mert elvileg ma nyilatkoztak valamit.

ez igaz?



2021. márc. 30. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Muternak csettintsél egy fülest ne Amperkodjon...

Amúgy nem tudom, remélem nem.

2021. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
xd
2021. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
dehogynyitnak
2021. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
sok a covid fertőzés
2021. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Ne leygen!! 😈😌😭😠😝
2021. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem. Megváltoztatják, vagy ha nem és tényleg nyitnak, maximum 2 hetet adok a jelenléti oktatásnak és ismét távba megyünk. Túl sok a fertőzött. Az egy dolog, hogy a tanárok mondjuk oltottak, de a diákok egymás hegyén hátán vannak, aztán tömegközlekednek akár órákat is, aztán adja isten, hogy ne vigyen semmit haza. Én szerencsére 2 perc sétára lakok a sulitól, azonban apán krónikus beteg, szóval felőlem puffoghat mindenki, nem fogok bemenni, hanem kérelmezés dirinél az apámra való tekintettel. Ez az év is "megy a kukába". Elhiszem, hogy sokan visszavágynak, de felelőtlenség lenne. Tudom, hogy akik akarnak, így is összejárnak, de pl: az osztályban az iskolában egymás kajáját ették, egymás italát itták, maszkot nem hordott rajtam kívül senki, max 5 percre, és kicsi a terem, közel vagyunk egymáshoz. Szóval nagy bariság, de a távoktatással ez elmaradt, nem járnak egymás nyakára a nagy barátok.
2021. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon bele állt a kormány a nyitásba, szóval lesz. Max kozmetikázzák egy kicsit a fertőzés és halálozási statisztikát.
2021. ápr. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nemreg lett bejelentve hogy majus 10 a kozepiskolaknak.
2021. ápr. 10. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!