Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerintetek április közepén...

Szerintetek április közepén ki nyitnak az iskolák?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 12:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném. Szerintem ez az év is úgy fog befejeződni, mint a tavalyi.
2021. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sem. Akkor már azt mondják hogy felesleges annyi időre. Ennek a tanévnek is annyi.
2021. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy nem fognak.
2021. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
Hat azért április közepén meg lenne 1,5 hónap, ahol lehetne érdemi munkát végezni. Anyukám amúgy tanár. Ő arra számít, hogy nyitnak. Náluk olyan öreg és beteges a tanári kar, hogy a fele már be van oltva. Ami amúgy szégyen, hogy csak emiatt. Van aki náluk már meg is halt sajnos. Az ő tanítványáról is csak véletlen derült ki hogy covidos, mert tunetet nem volt. Marha veszélyesek sajnos a gyerekek ebből a szempontból. Nem tudom, hogy fognak dönteni. Nem tudom mi a jó döntés. Mindenhogy szar, ahogy van.
2021. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem.
2021. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%
nem
2021. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
22%
Ha nagyon jól halad az oltás, és visszaesik a fertőzés, elképzelhető.
2021. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem, legalabbis a kozepiskolak biztos nem
2021. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem. Nagy butaság lenne, hiszen mire belerázódnak a gyerekek kb jön a nyár.
2021. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
78%

Az hatalmas megpróbáltatás lesz, ha nem nyitnak. Különben meg ha a két héttel ezelőtti bejelentést nézzük, akkor április 7 a sulik nyitása. Onnan számítva bő két hónapig tart a suli, június 15-ig tart hivatalosan a tanév. Azért az majdnem a tanév negyede, nem kevés


Szülőként sokkot kapnánk a férjemmel, az biztos. Nagyon nehéz kivitelezni egy alsóssal az online oktatást, el se tudom képzelni, hogy oldja megy egy többgyerekes család. Nincs is annyi szabi a világon, csomó gyerek egyedül van otthon, aztán vagy kapcsolódik az online órára, vagy nem.

Ez a helyzet egyszerűen tarthatatlan.

2021. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!