Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » „Nem kéne kötelezővé tenni,...

„Nem kéne kötelezővé tenni, hogy a diákok iskolába menjenek áprilisban” Talán van még remény!?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Ezt Horváth Péter, a Nemzeti Pedagógus Kar elnöke mondta a hvg-nek egy interjúban. Talán még nincs minden veszve? Pedig nagyon biztosnak tűnik/tűnt.

2021. ápr. 3. 14:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%

Hát ez igaz. Nálunk a tanarunk is mondta, hogy készüljünk, mert biztos, hogy visszamegyünk, és akkor készüljünk a dolgozatokat és felelésekre.


Szerintem max annyi remény van, hogy a tanároknak az oltását elhúzzák és akkor kicsit később kell visszamennünk.

2021. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyáltalán nem kell biztosra venni az április 19-i nyitást. Simán lehet, hogy online fog befejeződni ez a tanév.
2021. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

"Nálunk a tanarunk is mondta, hogy készüljünk, mert biztos, hogy visszamegyünk,"


Mintha ugyanezt az üres szar maszlagot hallottam volna a tanároktól jan 11, feb 1, feb 22, márc 1, márc 8 kapcsán is...

kicsit lejárt duma nemde?

2021. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
29%

"...jan 11, feb 1, feb 22, márc 1, márc 8 kapcsán is..."

Ezek a dátumok kormányrendeletbe volta írva, mint a jelenléti oktatás visszaállításának időpontja? Nem bizony.

2021. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, utolsó. Hogy mintha MINTHA most valami azt súgná hogy ez retek biztos.
2021. ápr. 3. 16:47
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ennyi fertőzöttnél:(((((((((
2021. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
21%

"ha kinyit oka orbán viktor meg bolondult miniszter elnök"

Pedig rád férne már egy kis jelenléti korrepetálás helyesírásból.

2021. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

"Ezek a dátumok kormányrendeletbe volta írva, mint a jelenléti oktatás visszaállításának időpontja"


és akkor mi van???? GARFIELD ÉS akkor mi van?


A szállodák nyitása képzeld rendeletbe volt írva. Na és nyitottak? Nem. Módosult a rendelet.

Hát akkor.

2021. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Garfield 🤣🤣🤣🤣
2021. ápr. 4. 09:37
 10/21 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
15%
Ki az a Garfield amúgy?
2021. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!