Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van még esély arra hogy lesz...

Van még esély arra hogy lesz iskola a nyári szünet előtt?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

esély van, Orbán nagyon szeretné....

A kérdés az, hogy mennyire van értelme erőltetni ezt.

2021. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
99%
Ha Orbán virológusainak van annyi eszük, akkor elmondják neki a száz meg száz okot miért ne nyittassa ki az iskolákat. Ha tényleg kinyitnak április 19-én, akkor sajnos nem a járványügyi, egészségügyi kockázatokat figyelik, hanem a társadalmit, ami súlyos hiba. Egy világjárványban nem azt kell nézni, hogy hogyan érzik magukat otthon a gyerekek, mert az nagyon is másodlagos. Elég lesz azzal foglalkozni ha már vége az egésznek.
2021. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem fogják, senkinek nem lenne biztonságos...
2021. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem engedem a gyerekeim,az biztos.Felőlem magyaràzhat a pszichopata csuti vajda amit akar.Elmebeteg...

Plàne,hogy meg tudom oldani a gyerekeim online tanulàsàt!

2021. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sokan reménykednek, hogy csak nem lesz de szerintem már most el van döntve hogy lesz.. Vissza kell vezetni a "rendes" életet nyárig mert addigra mindenki megkattana és persze a turizmus is fontos szereplő ebben..
2021. ápr. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!