Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt informatika érettségin...

Emelt informatika érettségin a webszerkesztés feladatot hogyan kell menteni?

Figyelt kérdés
Az oldalon használt képekkel együtt csomagoljam be a html fájlt? Vagy elég ha ezek egy almappában vannak? Illetve az érettségi feladatlap elején elég a html fájlt feltüntetnem, vagy kellenek a forrásfájlok is?

2021. ápr. 4. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Alkönyvtár. Be ne csomagold! A képek elérési útja relatív a weblaphoz.
2021. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ne! egyébként ez a legkönnyebb feladat az összes közül (legalábbis részemről)
2021. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Engem csak ez az abszolút/relatív útvonalasdi zavar meg. Ha jól tudom a vizsgán a gépen lesz egy mappa, ahova a munkámat kell leadni, illetve egy forrásmappa ami a forrásokat tartalmazza (ha nem tévedek). Ez esetben jó, ha úgy adom le a munkámat, hogy a leadandó mappán belül létrehozok 4 alkönyvtárat az egyes feladatoknak, és minden alkönyvtárba berakom a forrásokat és a megoldásfájlokat is?
2021. ápr. 4. 23:01
 4/15 anonim ***** válasza:
ebben nem tudok biztosat mondani neked, én ősszel tervezem az emelt infot, de szerintem csak a megoldást kell majd leadni (ha pl van forráskép/ forrásfájl azt is tedd bele a megoldó mappába.) :)
2021. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

mármint olyan forrás amit módosítani kellett valamilyen szinten

sry, i’m so tired.😴🥱

2021. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz. :) Tehát például olyan képek amiket szerkeszteni kellett, weboldalon felhasznált képek, programozásnál beolvasáshoz használt szövegfájl, illetve azok a szövegfájlok amelybe írtál a programból.
2021. ápr. 5. 01:16
 7/15 anonim ***** válasza:

#3

Igen, de nem muszáj minden forrást. Amit importáltál, azt nem kell. A képeket, css-t, ha felhasználod, azt igen.

2021. ápr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. ápr. 5. 12:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Meg persze a programozásnál a bemenő adatokat, hogy fusson a program.
2021. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, a bemeneti txt esetében a programozásnál be kell tenni a bin/debug mappába (visual studio esetén), vagy elég ha csak pl. a programozás almappáján belülre teszem, és majd a javitó berakja ahova kell?
2021. ápr. 5. 22:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!