Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Június végén lemennek a...

Június végén lemennek a szóbelik, mikor kapom készhez az érettségi bizonyítványomat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Június végefelé, nekünk tavaly június 22 volt a bizonyítványosztó, ha jól tudom, de ez iskolánként változhat. Nem húzzák el, az utolsó szóbelik után "szinte azonnal"
2021. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
(Ja és félreértés ne essék, lehet tavaly nem voltak szóbelik, de én olyan iskolába jártam, ahol tartottak, tehát rendes időkben is így zajlik)
2021. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
kézhez, a kezedbe,
2021. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
3 eszt érettségire nem kell tudni. ;)
2021. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nem tavaly érettségiztem, szóval nálunk volt szóbeli.

az utolsó szóbeli napján kaptuk meg az érettséginket.


reggeltől kora délutánig lementek a szóbelik, mi elmentünk enni meg lazulni, majd visszabattyogtunk a suliba átvenni az érettségi bizonyítványt :D Utána meg mentünk inni.

2021. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hármas: siettem, elírtam, köszi a korrekciót! Többieknek köszi a válaszokat!
2021. ápr. 5. 22:35
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Ha nem buksz meg akkor az érvényes amit leírtak, de ha megbuksz akkor majd ősszel.


Fel kell készülni nagyon mert most nagyon könnyű lesz megbukni az idei érettségin. Édesanyám az Oktatási Hivatalban dolgozik és azt mondta nagyon nehezek lesznek az idei érettségik.

2021. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Édesanyád tud esetleg valamit a matek érettségi nehézségéről? Nekem az az egyetlen, ami necces lehet.
2021. ápr. 6. 15:33
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

#8 Általánosan beszélt az összesről egybevéve.

Nyilván nem mondta el mi lesz benne, nem is teheti meg, de azt mondta nem lesz könnyű.

2021. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy direkt ki akarnanak cseszni az idei erettsegizokkel es olyan nehezet csinalnak. En oktoberben elorehozottan erettsegiztem es az angol pofon egyszeru volt, latszott hogy a korona miatt ugy mint majusban konnyitettek az erettsegin. Pont ahogy a matek is. Ne parazzatok, menni fog. Ne hallgassatok azokra az emberekre/tanárokra akik fokozzák bennetek a kétségeket és a félelmet mert a felesleges stressz kihat az eredményre is. Sok sikert mindenkinek!
2021. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!