Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 116 pontom lett a 150ből, van...

116 pontom lett a 150ből, van esélyem a Lehel Vezér gimnázium matematika osztályába bekerülni?

Figyelt kérdés
a matek központim 30, a magyar 37 pont lett a hozott pontok 49, így lett összesen 116 pontom a 150ből, valamint 32. lettem az ideigelenes felvételi jegyzékben úgy hogy 31 a felvezető létszám. Így elég bizonytalan lettem és szeretném tudni hogy szerintetek felvesznek e ide

2021. ápr. 6. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Hát nézd ehhez érdemben hozzászólni nem lehet. Mivel ez nem az egykori Budapest TVn található jósda. Az is lehet, hogy felvesznek, de az is lehet, hogy nem. Nem fogom azt mondani, hogy van esélyed, mert, ha azt mondom neked, amit hallani akarsz, az nem megoldás. A megoldás az, hogy jobb tesztet kellett volna írni, több pontot vinni és akkor most nem fájna ezen a fejed. Amit javaslok és tehetsz, hogy készülj fel a legrosszabbra, ha nem vesznek fel és törődj bele abba, hogy esélyes lehet az is, hogy a 2. vagy 3. általad megjelölt helyre vesznek fel.
2021. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
100%, hogy felvesznek. Egyetlen egy diáknak kell másik iskolába menni előtted.
2021. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Az utóbbi években simán felvettek volna, valószínűleg most is fel fognak. Egy ember szinte minden iskolában kiesik előled, úgyhogy nem kell annyira aggódni. Sok sikert!

[link]

2021. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos felvettek
2021. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bízok benne, hogy felvesznek
2021. ápr. 9. 06:58
 6/6 anonim válasza:

Így utólag, felvettek?

Amúgy nemrég írtam, és én is az LVG-be szeretnék menni.

2022. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!