Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeptembertol az egyetemek is...

Szeptembertol az egyetemek is nyithatnak mar?

Figyelt kérdés
Addigra kb 6-7 millio oltott meglesz kb az osszes tanar es addig egesz sok diak is

2021. ápr. 9. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez a 6-7 millió honnan jött? Jelenleg nincs annyi regisztrált, és a regisztráció valószínűleg nem fog olyan mértékben növekedni mint eddig, mert aki akart tudott már bőven regisztrálni. Szerintem egyébként az oltottak számától függetlenül igen.
2021. ápr. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Remélem nem.
2021. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
xd
2021. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem helyzettől függetlenül ki fognak nyitni, aztán 1-2 hónapra rá bezárnak.
2021. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

1# Barátnőm is most regisztált.


Édesanyukám is most tervez regisztrálni, csak eddig nem tartotta fontosnak, mert az egészséges 47 éveseket nem olották.


Sőt van olyan ismerősöm, aki akar regisztrálni (fiatal), de nem akart az elején, mert túl gyorsnak tűnik neki a vakcinák egedélyezése és úgy volt vele hogy még vár vele.


Pl.: Az ilyen emberek lesznek akik pár hónap múlva regisztrálnak.


Szerintem még elég sokan fognak regisztrálni, csak ha a környezetemet nézem.

2021. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5,enis ezen az elven mondtam ezt hogy nyaron is rengetegen fognak mert sajna addig kenyszeritenek mig meg nem lesz a 6-7 millio
2021. ápr. 9. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Hátra vannak még a gyerekek is, akiket majd nyáron regisztrálnak a szüleik, ha majd a központ engedélyezte az oltást gyerekeknek. Akkor meg is lesznek az önkéntesek.
2021. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Elvileg majusig 4 millio oltott lesz,szoval realis az a 6-7 millio.. En is tegnap regisztraltam,ahogy a baratnom is. Multheten beoltottak a szuleim es a nagyszuleim is megkaptak a 2. adagot. Ha csak kartyaval lehet majd elvezni bizonyos szolgaltatasokat,akkor fix meg fog ugrani a regisztracio.


Szerintem nyitni fognak az egyetemek. Nem tudnek elkepzelni meg egy felevet online.

2021. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyárra mindent kinyitnak és csak papírral lehet ezekre a helyekre menni. Attól függetlenül, hogy mennyire hatásos, vagy kinek meddig véd. (nem értek hozzá)


Nálunk is még a család vacilál, hogy be adassák-e.60-on felül vannak, cukrosak.


Én is gondolkozok rajta. Ha csak papírral lehet olyan nyaram, amilyet terveztem akkor beadatom. Vagy, ha a család is úgy dönt.

18 éves vagyok és egészséges.

2021. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!