Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az egyetemekkel...

Szerintetek az egyetemekkel így mi lesz?

Figyelt kérdés
Most, hogy nem lesz szóbeli érettségi, az egyetemeken szerintetek mi várható ? Nem tartom korrektnek, hogy ott megtartják a szóbelit jelenléti formában... mi is másfél éve online vagyunk és az ország különböző pontjairól berángatni a hallgatókat hülyeség lenne, de erről hallgatnak nagyon. Április közepe van lassan és semmit nem lehet tudni.. szerintetek mi várható az egyetemeken?

2021. ápr. 9. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kizart hogy helyszinen lenne tartva a szobeli. Ezt honnan veszed? Vagy lemaradtam? Elvileg a kozepsulik se nyitnak mar, csak az altalanos es ovi.

Az egyetem meg plane nem. Egyreszt vannak messzirol jovo diakok, azert azt elintezni nem egyszerű. Masreszt vannak kulfoldi diakok akiknek nem csak a bejarast de az oltas kérdést is megkene oldaniuk. Ez meg nem fog osszejonni 1 honap alatt.


Megnyugodhatsz online maradunk es a szobeli is online lesz.

2021. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A mi egyetemünk nagyon jelenléti vizsgákat akar, pláne a záróvizsgát erőltetik nagyon h jelenléti legyen. Pár napja kijött egy nem hivatalos tájékoztató h nagy valószínűséggel jelenléti lesz a védés és a záróvizsga is. Nem értem miért erőltetik ennyire.. pont ez a véleményem nekem is, hogy nem lehetne megoldani hisz mi sokkal többen vagyunk, de hivatalosat sehol nem akarnak mondani... és a kolisokkal is mi lenne? Áhh
2021. ápr. 9. 10:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szeptemberig nem lesz egyetemi offline oktatás.
2021. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már előző félévben lefixálták, hogy digitális marad az oktatás. Illetve most is az az álláspont, hogy a vizsgák is online kerülnek lebonyolításra. Szerintem egy percig nem merült fel a jelenléti gondolata.

Lehet ha nálatok nagyon kevesen vannak a képzéseket, akkor kizárólag az államvizsgát megtartják jelenlétiben, de nem hiszem. Biztos lesz róla értesítés mire kell.

2021. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk kevesen. Csak szeretnek szivatni minket:) nem értem h miért kell ennyire komolyan venni.. remelem kedvezően fog alakulni. Többségében ahogy látom mindenhol online vizsgák lesznek.
2021. ápr. 9. 12:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Saját vélemény: jelenleti abból a szempontból jobb, hogy nálunk (ELTE-TÁTK)


Online záróvizsgán tételhúzás után azonnal kell mondani a tételt. NINCS felkészülési idő.


Jelenléti záróvizsgán VAN felkészüléyi idő, 15 vagy 20 perc (ezt most így fejből nem tudom, hogy pontosan mennyi).


Ez hátrány lehet olyannak, aki pl. igényelné a felkészülési időt.


Amúgy ELTE-n online lesznek a záróvizsgák megtartva (ismét)

2021. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
*nemcsak a záróvizsgák, hanem minden más vizsga is online lesz továbbra is
2021. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Lol. En PTE-ETK nalunk jelenletin is azonnal kell mondani a tetelt. 0 felkeszulesi ido, onlineon is.
2021. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk záróvizsgán van felkészülési idő normál esetben

Amúgy többi vizsgánál nem feltétlen. Szerintem inkább tanár függő (a simáknál)

2021. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
Azért mondod, hogy szeretnek szivatni, mert akkora hatalmas követelmény van záróvizsgán, hogy egyetemistaként 4 év tanulás után 10 percig beszélni kell?
2021. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!