Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz be ekrülni vendéglátos...

Nehéz be ekrülni vendéglátos közép suliba? Gundel vagy dobos c. józsefröl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

sziasztok.most leszek 8.os. mindig is imádtam fözni szeretem a felszolgálást ilyen nyári munkát is akartam válalni(sajnos elmaradt:s).(anyukám is vendéglátos szoval tudom sokat kell gályázni) elég jó a kézügyeségem ezért ugy gondoltam cukrász szakra mennék.szerintetek az mennyire jó szak? vagy mi legyen helyette? a gundelröl és dobos c.józsefröl tudtok nekem valamit mondani vagy bármelyik más ilyen jellegü középiskoláról pesten? amugy nehéz bekerülni? láttam hogy általába matek,töri,nyelv,magyar,nyelvtant veszik . magyar-nyelvtanból mindig 5 voltam.idegen nyelvböl nagyon jó vagyok 5 (német) matek(hát hol 4-5) töriböl pedig mindig is 4es voltam.szól szerintetek lenne esélyem?

elöre is köszi és bocsi a sok kérdésért:)


2010. aug. 21. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lenne esélyed!

1.Tanulj felvételi előtt rengeteget,hogy jók legyenek a jegyeid!

2.Menj el nyílt napokra,és határozd el magad,hogymelyik suliba szeretnél menni!

3.Felvételi előkészítőkön vegyél részt!

4.Írd meg a felvételit a legjobb tudásod szerint!Próbálj ne arra gondolni folyamatosan,hogy felvesznek-e vagy sem,hanem CSAK a felvételire koncentrálj!

5.Higyj,reménykedj!

Aztán kiderül..és majd írd meg,hogy hova jutottál be!:)

2010. aug. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi hogy irtál:) szoval azt mondod fel vennének? :)akkor jó:D te is ilyen fajta suliba jársz/jártál?

amugy gundelhez jobban huz a szivem azt mondják ott jófej a tanárok stb....

2010. aug. 21. 00:34
 3/3 anonim ***** válasza:
én a dobosról nem hallottam túl jókat.. de szerintem ezekkel a jegyekkel van esélyed :)
2010. aug. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!