Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel Gimnázium...

Berzsenyi Dániel Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valaki tudna neked véleményt mondani róla?

Főleg közösség, tanárok, nyelvtanulás, programok, környék stb... igazából minden érdekelne a sulival kapcsolatban :) Első sorban nyelvi osztályba mennék. Milyen oda a szóbeli? Mit kérdeznek? Az angol a kötelező első nyelv és angolul van a szóbeli? Ha valakinek van türelme ezekre válaszolni azt nagyon megköszönném :D



2021. ápr. 9. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A nyelvi felvételijével kapcsolatban itt olvashatsz a 11-13. oldalon:

[link]

2021. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Tele van itt a gyk véleményekkel, lesd meg. A legtöbben (sőt én csak azt láttam) pozitív véleménnyel vannak róla. Utánanéztem a sulinak és a bemutatkozó videójukban is nagyon kedvesnek tűnnek, bár lehet ez egy sablon, mivel ilyenkor a legjobbat mutatja mindenki, viszont az itt látott vélemények alapján IS tökéletes sulinak van leírva a Berzsenyi.
2021. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!