Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Keresztféléves képzésről van...

Keresztféléves képzésről van véleményetek?

Figyelt kérdés

Igazából minden érdekelne vele kapcsolatban. Magasabbak a ponthatárok? Ugyanúgy van állami és önköltséges forma? Minden intézmény indít alapképzést? Sok helyen olvastam, hogy msc keresztfélévként rendben, de alap van egyáltalán? Vélemények? Ugyanaz, mint a szeptemberben induló képzések, csak januárban indulnak, ugye?

Kérlek titeket, hogy normálisan válaszoljatok, mert kétségbe vagyok esve.



2021. ápr. 9. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt meg tudod nézni a 2021es keresztféléves ponthatárokat,az előző évekhez pedig csak írd be, hogy pl.: 2019 keresztféléves ponthatárok. Igen, mindkét forma indul, állami és kötséges is, de nem minden esetben. Indul alapképzés is,viszont lényegesen kevesebb, nem minden egyetem indít keresztfélévet. Véleményt nem tudok írni róla.

2021. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kell attól kétségbe esni, hogy nincsenek információid? Nézz utána a felvi.hu-n és kész.
2021. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A felvi.hun nem találok olyan alapképzést keresztfélévbe, ami nem büfészak
2021. ápr. 21. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találsz olyan képzést, ami neked tetszene, akkor várj fél évet és jelentkezz szeptembertől indulóra. Fél év nem akkora veszteség, addig dolgozhatsz, tanulhatsz mást, ne ess kétségbe.
2021. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van. Többre mész vele, ha szerzel fél év (sőt, addig még sok idő van: egy év!) munkatapasztalatot, mint valami büfészak elkezdésével.
2021. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!