Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mely tantárgyakból örültök a...

Mely tantárgyakból örültök a szóbeli almaradásának?

Figyelt kérdés

Én személy szerint csak töriből tartom hátrányosnak a hatalmas átfedés miatt, de magyarból, angolból és informatikából szerintem előnyös, mert utóbbi kettőből emelteznék is, és így legalább nem kell infóból olyanokkal kínlódni mint a könyvtártétel.

Magyarból meg azért jó, mert minimális az átfedés az írásbeli és szóbeli között, szóval azzal a 40 tétellel sem kell bajlódni. Angolból meg az segít, hogy nem kell a diszkriminációtól félni.



2021. ápr. 10. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A magyarnak én is örülök, mert még nem igazán kezdtem el a költők méltatását, stílusok jellemzőit tanulgatni. Angolnál is-is (én is emeltezem) , ugyanis javítási lehetőség lenne (próbaérettségim 63% lett írásbeli nélkül, szóval épphogy meg lett az ötös, s ha lett volna szóbeli, akkor 70 fölé simán felvihettem volna)

Én még a közép biosznak örülök, még akkor is, ha az írásbeli követelmények nagyrészt megegyeznek a szóbeli követelményekkel.

2021. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Csak a töri miatt örülök.

Szakmai, német, magyar ment volna simán.

2021. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: Az kissé furcsa. Töriből ugyanis hatalmas az átfedés az írásbeli és szóbeli között, míg magyarból 5% sincs.
2021. ápr. 11. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem tanár függő. A magyar tanárom hagyja, hogy beszéljek, a végén belekérdez. Míg a töri tanárom simán közbevág és megkavar.
2021. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!