Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztályozóvizsga után be kell...

Osztályozóvizsga után be kell járnom órákra?

Figyelt kérdés
A lövetkező a helyzet. 11.-es vagyok, és előrehozott angol érettségit fogok letenni (május 6.-án). Lesz emiatt egy osztályozóvizsga április 21.-én. A kérdésem az lenne hogy az egész maradék évben, érettségiig vagy osztályozóvizsgáig kell angolra bejárnom
2021. ápr. 10. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az iskola milyen információval szolgált, amikor feltetted nekik a kérdést?


Az én időmben (2009) felmentést kaptak a diákok.

2021. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy az osztályozóvizsgáig. De a tanár megpróbált minden érintettet rávenni, hogy járjanak utána is, és amúgy is ez a saját érdeke mindenkinek egy nyelvi tárgynál.
2021. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy osztályozó után már főként az érettségire készültünk. Érettségi után meg, tizenkettedikben, már nem kellett bejárni az órákra, így volt heti 4 lyukasórám.
2021. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk utána is be kellett járni. Javarészt filmet néztünk, de párszor kaptunk érettségi feladatot is. Közel 20-an voltunk a csoportunkban, közülünk mindenki ment osztályozóra, és mivel az órák elég szépen napközben voltak, nem igazán lett volna jó, hogy annyi gyerek randalírozik a suliban szabadon. Egyik tanárunk szavai :D

De így online oktatásnál bármi lehet, majd a tanárt/ofőt/igazgatót kell megkérdezni efelől.

2021. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 11. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!