Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE szakváltás? Közösségszerv...

ELTE szakváltás? Közösségszervezőről pszichológiára? Hogy történik? Mi szükséges hozzá? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy a közösségszervezés nem nekem való, s szakot szeretnék váltani. Mi a menete? Nem szeretném, hogy két félév a kukába landoljon. Meg kell legyen annyi pontom ami pszichológiára szükséges? Vagy hogy működik? Szeretnék picit tájékozotabb lenni, még mielőtt megyek a tanulmányi osztályra érdeklődni. A normális válaszokat előre is köszönöm.
2021. ápr. 12. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Újra kell felvételizned, aztán néhány tárgyadat elfogadtatod. Szerintem így lehet.
2021. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első, sajnos újra kell felvételizned. Ha most nem jelentkeztél februárban, és nem lesz pszichóra pótfelvételi (nem szokott), akkor jövőre jelentkezhetsz. Addig vagy megcsinálsz még egy évet (de akkor mennek az állami féléveid), vagy dolgozol, OKJ stb.

Maximum pár tárgyadat tudod elfogadtatni, de 1:1-ben nem tudsz szakot váltani felvételi nélkül.

2021. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pszcihológia túl népszerű szak, ha ezt így lehetne, sokan így csinálnák és nem tudnák kezelni. Sajnos felvételizned kell újtmra és elérned a felvételi ponthatárt.
2021. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát elméletileg lehet, hogy van olyan tantárgyad, amit el tudsz fogadtatni de nos, erre én mint Pszi szakos hallgató őszintén nem sok esélyt látok. De már egy tantárgy is segítség persze!
2021. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!