Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most, hogy megint elmaradnak...

Most, hogy megint elmaradnak a szóbelik, orvosikon ugye érvényben maradnak a tavalyi ponthatárok?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet attól magasabb vagy alacsonyabb? Mennyire hatékony nálatok az online oktatás?

2021. ápr. 12. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet így kijelenteni, hogy érvényben maradnak. Úgy gondolom, hogy a ponthatárok 2020hoz közelebb lesznek mint 2019hez,de az, hogy csökken vagy nő nagyban az érettségi nehézségétől fog függni, valamint nem tudhatjuk, lehet valaki pont az online oktatás alatt emberelte meg magát és tanult hatékonyabban.
2021. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Valaki tudja az idén lesz a kisérettségi?
2021. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem magasabb lesz mint tavaly, de alacsonyabb, mint korábban. Szerintem tipikusan az orvosira készülő diákok tudják jól beosztani az idejüket és önállóan tanulni. Ráadásul most kísérleteket sem kell előadni úgy, hogy nincs lehetőség a suliban kipróbálni.

#2 az előrehozott érettségire gondolsz? Az lesz

Ha kisérettsegire, akkor nem tudhatjuk, pl nálunk nem is volt ilyen.

2021. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Mivel idén könnyebb dolguk van, szerintem jobb lenne a magasabb ponthatár.
2021. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most néztem meg a felvin, kb 300 emberrel többen jelentkeztek, mint tavaly, szóval akkor biztosan magasabbak lesznek a ponthatárok :/
2021. ápr. 16. 09:09
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Max. 410 lesz a vidéki egyetemeken, ezt szinte biztosra mondom.
2021. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Csak szeretnéd, kedves 6-os.
2021. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!