Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavalyi felvételi ponthatárok...

Tavalyi felvételi ponthatárok milyenek voltak ezekbe a gimikbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8.os vagyok és kinéztem par gimnáziumot és érdekelne hogy a tavalyi ponthatárok milyenek voltak, van e esélyem ezekbe a gimikbe: Berzsenyi Daniel, Madach Imre, Rákoczi Ferenc es a Veres Pálnét néztem ki. Ha valakinek szemelyes tapasztalata van valamilyik gimivel az nagyon szívesen meghallgatom!

Válaszotokat előre is köszönöm!



2016. nov. 26. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy jó tanuló?
2016. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként tagozatonként eltérő
2016. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én berzsenyis voltam, szerettem, szerintem jó döntés idejönni. :) A ponthatárok évente változnak, és tagozatonként eltérnek mindegyik sulinál, én annak idején nem is néztem őket, csak az ideiglenes rangsort (ott mondjuk szorozd be a felvehető emberek létszámát kettővel, és az ideiglenesen akkor leszel annál a helyezésnél, ahonnan az utolsó embert fölveszik). Az a tuti tanács, hogy hozd ki magadból a maximumot, és majd lesz, ami lesz. :) Fölösleges kicentizni, hogy nyolcvan pontos központi meg minimum negyvenöt pontos szóbeli kell. Adj bele mindent, és majd meglátod, hogy mire lesz elég.

Hajráhajrá. :)

2016. nov. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszotokat!

Atlagban 5-ös tanulo vagyok tavaj évvegen kitűnő voltam es most is nagyon arra gyúrok,remelem össze jon!

Nem vagyok olyan hű de nagy tudos viszont szorgalmas vagyok es mindig tanulok mindenre!

2016. nov. 29. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!