Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri a Mcdaniel college-ba...

Megéri a Mcdaniel college-ba menni Budapesten? (Személyes tapasztalat és hallott információ is jöhet.)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

A gimis tanarom ott is ad orakat es o nagyon ajanlja. Fosulis diplomat ad, de konnyen el lehet vele helyezkedni az USA-ban. Emellett lehetoseg van kimenni tanulmanyi utakra. A tanarok nagyon jofejek es korrektek.

Az ara eleg borsos, de van lehetoseg osztondijat nyerni.

2021. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve nyilvan szukseges a jo angol hozza. Amit meg tudok, hogy nem nezik az erettsegid, a pontszamaidat es emelt sem kell.
2021. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. A fősulis diploma mennyivel rosszabb/másabb? Mivel ahogy néztem a College és a University között az a különbség, hogy az utóbbi sokkal nagyobb(több diák jár oda) és több szak van.
2021. ápr. 13. 22:26
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából ami miatt mennék az az, hogy 2 évet kinttanulhatok és ott is diplomázhatok le. Mivel nagyon vonz Amerika, ezért életelkezdésnek elég jó lehet. Ami miatt kicsit viszont tartok, hogy nézegettem az amerikai székhely egyetemről véleményeket, és van sok rossz vélemény Pl kaja rossz(fagyottan adták ki stb) Emelett láttam olyan értékelést aminél írták, hogy a business rész felejtős. (Ez lenne a szakom). Amúgy a másik lehetséges iskola az a Corvinus gazd men (angol) vagy nemzetközi gazdálkodás. Köszi mindent.

Ha lenne még kérdésem privátba kérdezhetnék:?

2021. ápr. 13. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan! Megprobalok kerdezoskodni rola a tanaromnal:)
2021. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!