Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Át tudok menni másik iskolába...

Felhasznaloneved666 kérdése:

Át tudok menni másik iskolába 12.-ben?

Figyelt kérdés
nem megy a szakmai és nem is érdekel. Most az idei érettségin 0 pontot szereznék mert az alapokat se tudom. Milyen lehetőségek vannak ilyenkor ha nem szeretnék belőle érettségizni ?

2021. ápr. 14. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Most 11.-es vagy?
2021. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
12.-es vagyok
2021. ápr. 14. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem elvileg igen, de gyakorlatilag nem, mert annyi különbözeti vizsgát kéne tenned, hogy annyin nem tudsz megfelelni egy hónap alatt.
2021. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
miből kéne ilyen vizsga?
2021. ápr. 14. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem tudom pontosan. Annak az iskolának az igazgatója fogja előírni, ahová menni akarsz. De szerintem minden tárgyból aminek más a tanterve a két iskolában.
2021. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5.

írtam üzenetet

2021. ápr. 14. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy az érettségi jelentkezésen tudsz-e még módosítani. De szerintem ilyen nagy lépésekre nem lesz időd már. 12 tanítási nap van vissza az érettségiig.
2021. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha átvesznek, akkor igen, de egyébként, lehet, hogy annyi a különbség, hogy pl csak 11.-be vennének át, és még ott is vizsgáznod kéne 1-2 dologból. Tehát hogy pl a 11.-et kéne újrakezdened, mert ők ott pl ahova mennél mondjuk másfele tagozódtak (most mint tagozat értem), másfele orientálódtak,mást tanultak emelt óraszámban; tehát rengeteg mindenből lehet,hogy majd pl vizsgáznod kell, egyébként mégegy, ha gondolod, akkor estin csináld meg kétévesben akár újra a gimit, és akkor is majd tudsz érettségizni.
2021. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!