Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tanár megtagadhatja az...

Nem tanár megtagadhatja az érettségi ügyeletet ha jogellenesen osztják be?

Figyelt kérdés

A jogszabályban benne van:

"Az érettségi vizsga vizsgaszabályzatának kiadásáról szóló 100/1997. (VI. 13.) Korm. rendelet (a továbbiakban: vizsgaszabályzat) 13. §-a szerint:

„(2) A vizsgabizottság munkáját az írásbeli vizsgán felügyelő tanár segíti. Nem lehet felügyelő tanár az, aki az adott vizsgatárgy oktatására jogosító végzettséggel, szakképzettséggel rendelkezik.”

A vizsgaszabályzat szerint tehát az érettségi vizsgán a felügyelő tanári feladatokat tanári végzettséggel rendelkező személy láthatja el. „


benne van: "tanári végzettséggel rendelkező személy láthatja el“

Én nem vagyok az (NOKS) mégis be vagyok osztva. Eszerint jogellenesen.

Megtagadhatom a beosztást? Sőt, MEG KELL tagadnom?


2021. ápr. 14. 17:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

de TESSÉK. Lehet vitázni. VELÜK!

tessék, ellenvetés? Hm? VÁROM!!


[link]

2021. ápr. 14. 19:49
 12/20 A kérdező kommentje:
Na . hol maradnak a szuperokosok? Na?
2021. ápr. 14. 19:53
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha van erre írásbeli dokumentumod, akkor nem értem a kérdésedet. Odamész a piás főnöködhöz és megmutatod neki. Ennyi.
2021. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

És akkor mi lesz ha megmutatom? akkor elmagyarázza hogy na öcsém vagy csinálod amit mondok vagy ott az ajtó ki lehet menni de vissza nem jössz.

nem ez lenne?

Ébresztő.

2021. ápr. 14. 20:26
 15/20 anonim ***** válasza:

Akkor most már nem értem a nyavalygásodat.


Elismerem, abban igazad van, hogy nem felügyelhetsz végzettség híján. Nem akarod megmutatni a főninek a papírt. Arra évek óta képtelen vagy, hogy megfelelő végzettséget szerezz és dolgozol az alapítványi suliban. A gyakorira mostanában kiírtál kérdéseket az érettségi ügyeletről, az azért járó pénzről.


Miért nem változtatsz, képzed magad? Vagy még 10 év múlva is írod a kérdéseket az alapítványi iskoláról. Népszerűséged a munkaügyes trolléval és Baluval vetekszik. :)

2021. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a kérdésednek, csak vitát generálsz.
2021. ápr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"Semmi értelme a kérdésednek, csak vitát generálsz."


De van értelme a kérdésnek!

UGYANIS!!!!


A) az igazgató nem ismeri a vonatkozó jogszabályt ami orbitális hiba-mulasztás mert Ő AZÉRT VAN A SZÉKÉBEN hogy az iskola JOGSZERŰ működését biztosítsa minden téren. Ha erre nem képes mit keres a székében? El kell bocsátani


b) az igazgató pontosan ismeri a jogszabályt és ezzel együtt MÉGIS BEKÜLD olyat akit nem küldhet, noha TUDJA hogy tilos.

Ez tudatos és akaratlagos jogsértés MAGYARUL CSALÁS!!!!


Na akkor melyik az érvényes a "T" igazgatóra? A vagy B? Egy tudatlan barom vagy egy csaló?

NA MELYIK? VÁROM A VÁLASZT?

2021. ápr. 15. 08:25
 18/20 anonim ***** válasza:
Pszichológust ajánlok.
2021. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Most mégis mit vársz a gyakori népétől? Szervezzek tüntetést a sulid elé, hogy Te legyél az igazgató?


Már elismertem, hogy igazad van: nem küldhet be jogszerűen. Már több kérdésedre írtam azt, hogy változtass, vagy tűrj.Te választasz. Van egy/vagy több olyan végzettséged amiért a munkaerőpiacon nem kapkodnak. Szerinted ezért is a főnököd a hibás?


Az igazgatód (akiről azt állítottad néhány korábbi kérdésedben, hogy piás) azért van a székében, mert ő a suli "tulajdonosa", hiszen ez a kedvenc alapítványi iskolánk.

2021. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

"mert ő a suli "tulajdonosa", hiszen ez a kedvenc alapítványi iskolánk."


De továbbra sem alapítványi nem tudom ez honnan jön. nem alapítványi, egyházi.

2021. ápr. 15. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!