Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újpesti Babits gimnázium...

Újpesti Babits gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés
német haladó-angol kezdő érdekelne mivel oda jelentkeztem de egyéb véleményt is szívesen fogadok. Ki hányadik helyen áll az ideglenes sorrendben? Hányadiknak jelölitek? Milyen a közösség?

2021. ápr. 18. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon szar suli. (mostmár).
2021. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért?
2021. ápr. 20. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Az összes régi tanár akik felhúzták az iskolát elmentek. Mostmár a diákok is elengedték magukat. Voltam ott a lányommal nyílt napon és hát voltak diákok erősen ittas állapotban és betépve. A közösség elég klikkes. És vannak olyanok akiket már majdnem lecsukják. Nem ajánlom az iskolát. Ha elit sulit akarsz akkor a Berzsenyit vagy apáczait tudom ajánlani.
2021. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, egy berzsenyi vagy apáczai sulihoz nincs elég pontom. Ezért maradt a Babits.
2021. ápr. 21. 09:37
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Én idén érettségizek a Babitsban. Sajnos van igazság abban, amit az első hozzászóló mond.


Én 2013-ban jöttem ide, akkor még top 30-ban volt, nyolcosztályos vagyok. Kb hetedikes-nyolvadikos lehettem, amikor a színvonal esni kezdett. Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek jó tanárok, hanem hogy van nagyon sok rossz is.


A közösség viszont nincs szétesve, a diákélet kifejezetten jó, sok a program, szakkör, egyéb elfoglaltság.


Az, hogy voltak ittas és betépett tanulók azért nem igaz, mert rendszeresen jár ki iskolarendőr a suliba és azok a tanulók nagyon gyorsan el is kerülnek a suliból.


A régi igazgató nyugdíjazása után valóban elment egy csomó jó tanár, akik nekünk még jó alapokat adtak, ezért nekem személy szerint az újak tanítási módszereivel sem volt bajom, mert van mire építeni a tudásom.


Ne állj hozzá negatívan, a németoktatás kifejezetten jó, ahogy az angol is, bár van pár érdekes angoltanár. A mi osztalyunk angol-németes, 24 főből van 40 nyelvvizsgánk, nekem is van kettő, különtanár nélkül. Az előrehozott nyelvi érettségik is mind 90% fölött voltak, de mint mondtam nekünk jobbak voltak az alapjaink, mint amit ti kapni fogtok sajnos.


A börtönös sztori sajnos igaz, tavaly egy 9.-es fiú benne volt a riasztópisztolyos rablásokban a Feneketlen tónál, keress rá, biztos ki fogja dobni a kereső. Eltanácsolták (nyilván), azóta is bokaperecben tölti a mindennapjait, mert a vírus miatt húzódnak a tárgyalások.

2021. ápr. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!