Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanáraimnak ajándék a banketten?

Tanáraimnak ajándék a banketten?

Figyelt kérdés
Néhány tanárt nagyon megszerettem, vagy van olyan is, akivel az elején nagyon nem jöttünk ki, de egész összecsiszolódtunk a végére... Azt tudom, hogy nagy ajándékot és kazal virágot ilyenkor már nem illik adni. De arra gondoltam, hogy azért mégis sokat köszönhetek nekik és írnék egy kis levelet, a levélen talán lenne egy kis igazolványkép a tablóképemről. Emellé valami apró kis csokit, mert azt tudom, hogy szeretik. Egy így furcsa vagy? A képen és a levélen gondolkozok mindig, hogy nem túlzás-e... Aztán mindig rájövök, hogy talán a kép olyan furcsa lehet. Szerintetek?
2021. ápr. 18. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:
A levél mindenképp személyre szóló, olyat mindig szívesen kap az ember. Évekkel később az embernek a kezébe kerül, és nosztalgiázik egy kicsit. A kép pedig azért érdekes, mert mondjuk 10+ év múlva már lehet, hogy nem is fog emlékezni az arcodra, vagy nem annyira.
2021. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!