Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Május 10-én lesz középiskola...

Május 10-én lesz középiskola szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha kinyitnak jópáran buknak tuti mivel minden tanár rájuk zúdítja a sok dogát meg a felelést. Szinte senki sem tanult semmit ebben az évben.

2021. ápr. 20. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem lesz. Most is egy csomóan maradtak otthon, még tanárok is. Ha eddig nem volt, arra az egy hónapra sem lesz. De ki tudja, ez csak az én véleményem.
2021. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Előfordulhat, hogy lesz, én készülnék rá a helyedben.
2021. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha semmit nem tanultak, akkor meg is érdemlik a bukást. :)
2021. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Remélem nem, itt akkor mindenki megbukik
2021. ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként 3-mas, hiába tanultunk így online oktatásban a tanár sem tudja nézni, hogy haladunk és folyamatosan csak nyomatja az anyagot. Így meg azért sokkal nehezebb koncentrálni, figyelni. A tanárok meg így alig irattak dogát, ha visszamegyünk, akkor egy egész év anyagából kell írnunk, és brutál mennyiségű az az anyag. A legtöbből napi 3-5 oldal, aztán eltelt már pár nap... Úgyhogy nem a diákokat kell hibáztatni, mert ez nem csak a mi hibánk. :)
2021. ápr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
5-ös nálunk úgy van, hogy online-ban is íratnak a tanárok dogát Redmentán, vagy tesztet adnak ki Google-ben. Nálatok ez semmilyen formában nem valósult meg? Csak azért kérdezem, mert szerintem képtelenség dolgozatot írni több mint fél év anyagából. Nekünk azt mondták, hogy azokból fogunk dogát írni, ha visszamegyünk, amiket most veszünk az online utolsó pár hetében.
2021. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
6-os,szövegértés úgylátom nem megy... "alig" azaz voltak dolgozatok, csak kevés. Igen, redmentán, microsoft teams-ben, classmarkerben... Csak sokkal kevesebbet, mint rendesen írtunk volna. És attól még, hogy nálatok így fogják, az nem azt jelenti, hogy mindenhol. Nálunk lesz számonkérés az előző félév anyagából is, mert pl biológiából nem írtunk dolgozatot, csak az órai aktivitást osztályozta. Vannak ilyen tanárok. És azért nmeg nem kell lepontozni, mert nálatok nem így megy, vagy éppen képtelenek vagytok megérteni egy szöveget...
2021. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Köszi a minősítést. Cuki vagy. Feltettem egy kérdést, hogy miért nem valósult meg nálatok a doga írás online. Semmi rossz indulat nem volt benne. Az előző kommentemben pedig csak leírtam, hogy nálunk hogy vannak a dolgok. Nem kell egyből nekem esni. Szerintem még most kezdj el tanulni, mert kemény lesz ez a május ha visszamegyünk.
2021. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk az igazgató dönti el
2021. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!