Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A közösségi szolgálat hogyan...

A közösségi szolgálat hogyan működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy könyvtárban volt egy felhívás, hogy ha írok könyvajánlót xy könyvről, akkor adnak közösségi munkaszolgálatos órákat. És én naívan azt hittem, hogy mind az 50-et be fogják írni. De miután visszaküldték a kis naplót, csak 20-at írtak be. És én istenigazából, most nem szeretnék elkezdeni velük “cigánykodni”, meg kérdőre vonni őket, mert azért a 20 óra is elég jó. De ilyenkor a helyeknél, meg van határozva, hogy maximálisan hány órát adhatnak, vagy csak ők voltak szűkmarkúak?

Köszi szépen!



2021. ápr. 22. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha jól tudom, olyan szabályozás is van, hogy egy hely 20-nál többet nem adhat. De ez nem biztos, hogy mindenhol van.

Mindenesetre ettől függetlenül egy helynek sem kötelező 50 órát beírnia, főleg, ha ténylegesen nem voltál ott. Ők 20-ban határozták meg ennek a dolognak az értékét, persze ezt közölhették volna előre, de összességében nincs alapja a reklamációnak. Fogadd el, és keress más helyet a maradék 30-hoz.

2021. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom. Mindenesetre összefoglalva, otthon ültem a Word előtt egy órát, miközben Netflixeztem, szóval ez a 20 óra sem rossz, csak a szabályozás érdekelt volna. De ennek a tájékoztatása tényleg elmaradt.

Köszönöm a választ!

2021. ápr. 22. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, hogy most van-e maximum, én 2017-2018ban csináltam, és akkor 25-25 órát kaptam egy táborban két nyáron egymás után.


Hivatalosan annyi órát kell beírjanak, amennyit dolgoztál, tanítási időben max 3óra/nap, tanitási időben 18 év felett 4 óra/nap és tanítási szünetben minkét korosztálynak 5 óra / nap

2021. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
és olyan van, hogy elvesznek a pontok egy idő után, ha nem adom le?
2021. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesznek el a pontok, csak a következő tanévhez tudják csak felvezetni a rendszerbe.
2021. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor amiket nyáron és ősszel csináltam és nem adtam le öket, nem vesznek el?
2021. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesznek el, de azért jobb időben leadni, hogy ne tűnjön el véletlenül a papírod.
2021. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
köszi a választ :D
2021. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!