Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Szentendre...

Mi a véleményetek a Szentendrei Mórizc Zsigmond Gimnázuimról? 2021

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olvastam már véleményeket, de nem voltak valami pozitívak. Gondolom változott azóta, mert azok a válaszok sem maiak. Ezért, teszem fel ezt a kérdést, hátha változott.

Milyenek a diákok, az osztályközösségek, a tanárok, a programok és az iskola? Megtudnátok indokolni a véleményeteket? Előre is köszönöm a válaszokat!



#gimnázium #Szentendrei Mórizc Zsigmond Gimnázium
2021. ápr. 23. 22:20
 1/3 anonim válasza:
33%
Szerintem nem rossz gimnázium. Jó a közösség, persze van néhány nem túl jó diák vagy tanár, de ezek minden iskolában megvannak. Az épület tök jó, jól felszerelt. A környéken sokan ezt tartják a legjobb gimnáziumnak.
2021. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem tartják a környéken a legjobb iskolának...
2021. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. ápr. 25. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!