Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok olyan középiskolákat...

Tudnátok olyan középiskolákat írni ahova a rendkívüli felvételi eljárás során be lehet kerülni?

Figyelt kérdés
Olyan sulikra lennék kíváncsi akiknél az évek során mindig maradtak helyek és előre láthatóan idén is maradnak majd.

2021. ápr. 24. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne ez, nagy kár, hogy nincs egy oldal, ahol követni lehet ezt. Szükségünk lenne rá nagyon.
2021. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szinte az összes Technikum, kivéve a nagyon népszerűek (Pl Hunfalvy, Petrik, Gundel, Neumann-ba nem nagyon marad hely). Meg lehet nézni a sulikat amik érdekeknek, hogy hány főt írták ki a végleges névsorban. Ha kevesebb, mint ahány fővel írták, hogy indítják az osztályt, akkor érdemes holnap telefonálni.
2021. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem idegenkedik egy különlegesebb nyelvtől, akkor tudom ajánlani Pl a Hosig Horvát Gimnáziumot. Szuper modern, barátságos iskola. Első évben megtanítják a horvát nyelvet egy kis létszámú osztályban(Nyek) utána két tanítási nyelvű az oktatás, horvát-magyar. Angol a második tanult idegennyelv. Az érettségivel egyből felsőfokú nyelvvizsgát ad horvátul, ami +40 pont egyetemi felvételinél.
2021. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már ezek is segítettek, de ha még valaki tud az ne tartsa magába.
2021. ápr. 25. 00:12
 5/14 anonim ***** válasza:

Itt már meghirdették:

[link]

2021. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2021. ápr. 26. 00:16
 7/14 anonim ***** válasza:

A RENDKÍVÜLI FELVÉTELI ELJÁRÁSBAN MEGHIRDETETT FÉRŐHELYEK:

[link]

Már működik a kereső.

2021. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hű, ez nem sok. Mondjuk idén sokkal több felvételit ő volt, mint átlagos évben.
2021. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nekem már nem kell egyik se mert végül felvettek abba a suliba ami a legesélytelenebb volt szóval nagyon örülök, de a kérdést mindenképp fent hagyom hátha kell valakinek még :)
2021. ápr. 27. 09:20
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet valamit rosszul csinálok, de amit a 7-es linkelt, beirom csak a megyét és nem ad ki semmit :(

Nem hiszem el, hogy az egész megyénkbe ne lennének férőhelyek.


Egyébként engem felvettek, de valamiért elment a kedvem, és kíváncsiságból megszeretném néz I mi “maradt” a környéken

2021. ápr. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!