Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szilágyi Erzsébet Gimnázium...

Szilágyi Erzsébet Gimnázium (Budapest I. ker. ) leendő 11. évfolyamban új diák?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tulajdonképpen az iskola kérdéses évfolyamába járókhoz szólnék, ha esetleg ráakadnának erre a kérdésre.


16 éves lány vagyok, a Szilágyiba szeretnék átkerülni valamelyik osztályba, akik szeptemberben lesznek 11-esek. Leadtuk a jelentkezést, valószínűleg augusztusban vizsgáznom kell majd, és ha megfelelek, átvesznek. Az öcsém a Szilágyiba jár.


Első nyelvként angolt, másodikként németet tanultam.

Eddig egy hatosztályos gimibe jártam, ahol imádom az osztályom, és a legtöbb tanárommal is jó a kapcsolatom, sőt, néhányukat még sajnálom is otthagyni. A kilencedikes koromban idekerült vezetőség a probléma.

Biológia és informatika (ehelyett esetleg fizika) fakultációra szeretnék menni.


Az érdekelne, hogy mennyire nyitottak ezek az osztályok egy új tanuló érkezésére, mivel hát már 5. óta együtt jártok oda... (Persze nyilván függ attól is, hogy én milyen vagyok.)



2017. jún. 28. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdés érvénytelen. Nem vesznek át, mivel nincs angol-németes osztály.
2017. jún. 29. 15:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott francia van
2017. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor maradsz a mostani suliban?
2017. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, kiderült. :/

Nem, itt semmiképpen nem maradok.

2017. júl. 5. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!