Ezek jó Iskolák?

Figyelt kérdés
Paul Ritsmann Német Nemeztiségi Általábos Iskola (Biatorbágy), illetve a Biatorbágyi Kéttannyelvű Általános Iskola milyen?Személyes tapadztalatok?

2021. ápr. 25. 21:08
A kérdező szavazást indított:
Jó Iskola
Nem jó Iskola
9 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Ezekről nem tudok véleményt írni, én inkább a biatorbágyi Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskolát ajánlanám.
2021. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biai Általánosba jártam (ma má Kétannyelvű). Voltak nagyon jó tanárok, azonban ők 1-2 év múlva nyugdíjba mennek. A tanái kar kb 80%-a nem tudott normálisan tanítani, nagyon sokszor magunkra maradtunk. Pl a töri-magyar szakos volt ofőm segített nekünk sokszor kémiából vagy az idegen nyelből.

Felvételire az osztályfőnököm készített fel egyedül és a matektanárom segített valamennyit, a szóbelire az illetékes szaktanár nem segített felkészülni pedig elég komoly hittan és egyháztöri szóbeli volt. A volt ofőmnek és a matektanáromnak köszönhetek mindent, azóta is bármikor írhatok nekik mindig segítenek és meghallgatnak. (Győri Czuczor G. Bencés gimibe tanulok). Én is inkább a Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskolát ajánlom.

2021. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!