Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha belesznek zárva az iskolák,...

Ha belesznek zárva az iskolák, amire nagy az esély, akkor szerintetek kb mikortól?

Figyelt kérdés

Azért gondolom hogy nagy az esély mert már több országban bezárták az iskolákat.

És már microsoft teams felhasználót is kellet csinálnunk,meg a digitális oktatàshoz való eszközöket is kérdezték.



2020. nov. 1. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Ne reménykedj! Tanulj!!
2020. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem a tanulással van a gondom hanem az 5 órai keléssel meg a 1.5 buszozással
2020. nov. 1. 21:47
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Általánosan nem lesznek bezárva, legközelebb a téli tanítási szünet ideje alatt nem kell bejárni.

Az eszközellátottságot már általában régen felmérték, frissítik is, mert adott fertőzött esetszám esetén adott osztály, vagy iskola áttérhet a távoktatásra; vannak is ilyenek.

2020. nov. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Az én sulimban van összesen 18 osztály. A szünet előtt két osztály volt otthon a kontaktkutatás miatt. Nekink az órák kétharmada meeten meg lett tartva. Ma már jön mindkét osztály (köztük az enyém is) és rögtön egy matek tz-vel kezdünk.

Az iskolám azt találta ki, hogy a hiányzók az órát meeten tudják végignézni.

2020. nov. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Előző voltam. Az iskolák legközelebb majd hétvégén lesznek bezárva. A tavaszihoz hasonló iskolabezárás országosan nem lesz.
2020. nov. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Bagoly aki azthiszi meg mindig hogy nem lesz digit oktatas!
2020. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Már nem állunk tőle messze. Épp ma mondták, hogy az osztrák és szlovák módszer nagyon tetszetős nekik eddig és mindenképpen támaszkodni fognak rá.


IGAZ, hogy írták azt is, hogy fontosnak tartják iskolák működtetését de a tavaszi megnyilvánulás óta már semmin nem lepődök meg. Középiskolákban legalább indokolt volna.

2020. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Igyvan azt mondta Gulyás hogy fontos az iskolak mukodese!

Ahogy minden mukodese nyilvanvsloan fontos

De ezzel egyaltalan nem azt mondta hogy szo sincs iskolakkal kapcsolatos intezkedesrol

2020. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a középiskolákat bezárják, de pl én azt sem tartanám rossz ötletnek, ha egyik héten járnánk másik héten meg online lennénk... Az alsósok szerintem is menjenek suliba, velük még a szüleinknek tanulniuk kell velük mert egyedül nem tudnak még.. Kinek mi a véleménye erről?
2020. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

koronavirus.gov.hu/cikkek/novak-minden-tavaszi-intezkedes-lehetoseget-merlegeli-kormany



Már mérlegelik, nagyon reménykedem.



És tényleg nem azért mert nem szeretnék tanulni vagy mert lusta vagyok, hanem pont azért tartom most novemberben indokoltnak, hogy az érettségi szezonban már javában tudjunk bejárni rendesen. A februárban kezdődő véghajrá nekem nagyon fontos lenne végzősként.

2020. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!