Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egészségügyi szempontból jó...

Egészségügyi szempontból jó ötlet lenne május 10-én hogy kinyissák az iskolákat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 12:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
59 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem jó mert a számok elkezdtek csökkenni, és ha visszamegyünk ugyanott leszünk mint fél évvel ezelőtt.
2021. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Főleg akkor ha itt van az indiai mutáns
2021. ápr. 28. 08:31
 3/23 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem meg ideje lenne abbahagyni a víruspánikot, mert nem vezet sehova, mint látjuk. Ez így nem mehet tovább. Egyre több a beoltott, egyre több minden nyit ki. Éppen az iskola ne? Az kellett volna hogy legyen az utolsó amit bezárnak, és az első, amit kinyitnak. Hogy egészségügyi szempontból jó-e? Igen. A tanárok be lettek oltva, a gyerekekre meg szinte alig veszélyes a vírus. Én elkaptam, egy influenza szintjén van egy átlag 16 évesnek, vagy annyi se. A középiskolások fél éve online oktatásban vannak, és hidd el, ennek borzasztó mentális hatásai vannak, a tanulmányokról nem is beszélve. A depresszív nem kifejezés, az online oktatas meg egy kalap sz@r. Semmit sem ér. Így, a mentális egészségre nézve, ami ugyanolyan fontos kellene legyen, mint a fizikai, biztos, hogy csak jó lehet az iskolanyitás. Nincs ok, hogy miért ne. Egyszerűen nincs. A tanárok védettek, a gyerekek szinte maguktól immunisak, tehát védettek, az meg hogy lássák egymást, alapvető szükséglete egy fiatal, fejlődésben lévő személyiségnek. Nagyon remélem, hogy nyitnak. A mutánsaiddal meg menj a francba. Ha félsz, zárjad be magad a pincébe, de ne engem szop@ss még egy évig, köszi. :-)
2021. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem, azt kellett volna először bezárni és ki se kellene nyitni
2021. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
A brit mutáció a gyerekekre is veszélyes.+Jön az indiai mutáns is.
2021. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

3: mondd ezt azoknak, akik lélegeztetőgépen pöfögnek. Az igaz, hogy a gyerekekre kevésbé veszélyes, de gondolj azokra, akiket ők fertőznek össze.

Most végre kicsit enyhült a terhelés, jó lenne ha nem indulna el felfele. A valódi beoltottak száma alig haladja meg a 2 milliót. El kell érni a nyàjimmunitást, addig pedig alacsonyan tartani az esetszámokat.

2021. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem minden gyerek maradjon otthon örökre. Ne akarjatok kimozdulni, ne akarjátok élvezni az életet, savanyodjatok otthon a számítógép előtt, magányosan, társaság nélkül. Rettegjetek attól a vírustól, ami rátok nem is veszélyes. Így biztos boldog emberek lesztek.

Gratulálok ennek a generációnak!:-(

2021. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%

7-es egyetértek.

Nem kéne visszamenni mert jön az indiai mutáns

2021. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
7.-es. Soha nem voltam annyira boldog mint mióta itthon vagyok társaság nélkül egy számítógép előtt. Nem mindenkire igaz amit írtál
2021. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát csak sajnálni tudlak, hogy a számítógép a legjobb társad...Azért remélem nem ez a típus van többségben a fiatalok között.
2021. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!