Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bethlen ált. Iskola és gimnázi...

Bethlen ált. Iskola és gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy engem felvesznek oda. Csak tapasztalatokra, véleményekre vagyok kiváncsi, köszönöm.

2021. ápr. 27. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

gimiskola.nhely.hu oldalon találsz véleményeket.


Gratulálok a felvételedhez!


OFF: Ugye tudod, hogy erre az oldalra 12-13 évesek nem írhatnak (hatodikos vagy)?

2021. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én oda járok. Nagyon szeretem és jól érzem magam. Szuper tanáraim vannak.
2021. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia! Én most már elég sok éve koptatom a Bethlen padjait, és szerintem jól fogod érezni magad, mint általában itt az emberek. A közösség nagyon színes, elfogadó, borzasztó sokféle személyiség fordul meg a suliban, én ezt személy szerint eléggé szeretem, mert akármilyen különc vagy nem fogsz nagyon kilógni. Van egy csomó szakkör, dráma, rajz, stb, és a tanárok általában rávehetők újabbakra. Apropó tanárok, nekem sok fantasztikus tanárom van, de tagadhatatlan, hogy van jó pár nagyon szenya is, mint mindenhol, lehet belefutsz majd olyanba, hogy kicsesznek veled, mert nem kedveled a tantárgyuk. De amúgy ők is nagyon színesek, van aki beutazta a világot, van aki zenekarban játszik, aki focirajongó, vagy olyan is aki mindent bedob, hogy megnevettesse az osztályt, és olyan is akire nekünk kell rászólni, hogy óra van, mert annyira a saját művészvilágában él, vagy éppen az, akitől mindenki retteg, de sose szidnánk, mert rohadt jól tanít. A tantárgyakat egytől egyig elég szigorúan veszik, én anno még hetedikben technika dolgozatra kaptam kettest, de ezeken az ember inkább csak röhög. Ha sportolsz kifejezetten jó lesz, mert a tesi tanárok betegesen mániákusak, plusz folyton versenyekre mennek, illetve azt is tolerálják ha te a saját sportoddal, csapatoddal sokat vagy távol versenyek miatt, van pl világbajnok is a suliban, és mindig rendesek vele ha elutazik. Sok nagyon még a sulis program, sportnap, pályaorientációs nap, bethlen nap, nyelvek napja, októberfest, farsangok, gólyabál, gólyanap, kétévente terepgyakorlat van, ami vagy nagyon jó élmény, vagy baromi nagy szopás, ami összekovácsolja az osztályt. A gólyatábor szerintem elég jó szokott lenni, meg az utána jövő gólyás programok is, de nem lövöm le a poént.

Remélem tudtam segíteni :))

2021. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!