Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövő héten kezdődik az érettsé...

Jövő héten kezdődik az érettségi hét. Ti hogy álltok?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék hogy ti mitől féltek? Vagy mi az amire nem vagytok eléggé felkészülve? Reménykedtek picit abban hogy a tanár ki-ki néz az albalkon? Vagy ezek ilyen városi legendák?
2021. ápr. 27. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk címke nélküli innivalót lehet bevinni és kaját, tollat, számológépet, stb... Ha kinézne az ablakon se tudnék puskázni, de nem is terveztem, mert szerintem egész évben lelkiismeretesen készültem és nem érhet meglepetés.
2021. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tervezek puskázni én se. Elég rendesen készültem, de ennek ellenére a feladatsorok nehézségén fog múlni az eredményem. Ha jól sikerül megyek egyetemre, ha nem akkor meg megyek dolgozni már most nyáron. Ilyenkor én már nem tanulok annyira, szerintem így 1 héttel előtte semmi értelme.
2021. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Én nem félek de nem is fogok érettségizni.
2021. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!