Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden tanár általában egyszer...

Minden tanár általában egyszer megy be felügyelőtanárnak, vagy minden nap ugyanazok 1 hétig?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az érettségire gondolsz, mindig olyan tanár megy be aki az adott tárgyat nem tanítja. Ettől függetlenül lehet bent több nap is.
2021. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az első héten törin és németen fogok felügyelni, majd május közepén francián. Az én sulimban nagyban függ az érettségi felügyelet attól, hogy hány végzős órád ment ki és ki mikor ér rá. Mikor a végzősökkel lenne órám akkor természetesen simán ráérek és felügyelek.

Sokszor felügyelnek nálunk a tesitanárok és az énektanár.


Olyanra még nem volt példa az iskolámban, hogy valaki az első héten 5 napból ötöt felügyeljen.

2021. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor leginkabb azok felugyelnek akiknek van vegzos osztalyuk?
2021. ápr. 27. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:

60%-ban ők. A többi esetben olyan tanárok akik nem tanítanak a végzős évfolyamon. Az írásbeli érettségik alatt régen az alsóbb évfolyamosok elmentek kirándulni. Így olyan is betévedt az érettségi felügyeletre aki nem is tanított végzősöket. Nincs ebben semmi rossz.


Az érettségi felügyelet beosztására nincs törvényi szabályozás. Általában az iskola helyi szokásrendje alapján küldik be az embereket.


Egyházi és alapítványi sulikban nem tudom, hogy van.

2021. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom tesitanarok is lesznek, talan nekik van a legkevesebb "dolguk" igy hogy digitalis oktatas van.
2021. ápr. 27. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Jövő szerdán 60 gyerek ír 6 teremben: 4 matektanár, 1 tesitanár, 1 informatika tanár és egy földrajztanár felügyel illetve folyosózik. A többiek online órát tartanak. Az igazgatóhelyettes a tartalék.

A matektanárok azért felügyelnek szerdán, mert bemennek felvenni a kedden megírt matematika érettségi dolgozatokat. Ugyanígy fognak a töri tanárok a csütörtöki angol érettségin részt venni. Az én sulimban ez is egy szempont.


Nem lehet erre egy szabályt ráhúzni ami minden iskolában megfelelő lenne. Általában aki ráér az megy be.

2021. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!