Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen esetben hogyan veszik...

Ilyen esetben hogyan veszik figyelembe? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ha mondjuk én első helyen jelöltem meg egy adott szakot önköltséges formában és tegyük fel 380 pontom van,


Ezzel szemben


Van egy személy, aki első helyen jelölte meg ugyanazt a szakot, de államilag támogatott formában és csak másodiknak az önköltségeset, valamint több pontja is van mint nekem (mondjuk 415)


Akkor kinek van nagyobb esélye bekerülni az önköltséges szakra? Akinek kevesebb pontja van, de első helyen jelölte meg, vagy akinek több pontja van, de csak a második helyre írta be?



2021. ápr. 28. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha akinek több pontja van nem éri el az állami ponthatárát, akkor neki. Ha eléri az állami ponthatárt, tehát az elsőnek jelölt helyet, akkor te vagy az esélyes.
2021. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. ápr. 28. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!