Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha nincs párom...

Mit tegyek ha nincs párom keringőzni szalagavatón?

Figyelt kérdés
Jelenlegi 11-esek vagy már érettségizettek, mit csináltok ilyenkor. Lány vagyok, kevés a fiú. Alsóbb évfolyamokrol senkit nem ismerek, külsőst nem vihetünk? Felkérjek egy tanárt vagy fogadjam el hogy rámsóznak valakit? Kicsit elment a kedvem az egésztől...Azt mondták Szeptemberig el kell döntenünk.

2021. ápr. 29. 23:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Az én osztályomban csak lányok voltunk (ügyviteli titkár szak), így más végzős osztályokból kellett válogatnunk. Megkérdeztem néhány srácot akikkel jóban voltam, de egyik sem akarta vállalni. Már 11.es srácot is próbáltam rávenni, de neki sem volt humora táncikálni. Végül csak találtam egy szintén végzős srácot, aki bele ment. Egyébként nalunk voltak azt hiszem ketten is, akik külsőst kértek meg rá és engedélyezve is lett nekik.

Nekem is elment a kedvem tőle, amikor mindenki nemet mondott, de végül csak lett párom. Ne add fel, biztosan találsz te is valakit!

2021. ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi nalunk tobb fiu van, 2 kozul meg sem akart egy sem elvallalni... volt hogy ofo oran ez volt a tema 10-15 percig es csak neman ultek😂 kicsit se volt gaz aaa...

Majd ofo valtaskor 12. Elejen az egyik ram kente a tanar elott h en nem akarok vele tancolni... ugy vegul o lett a parom. A probak soran minden az en hibam volt, miert lepek ilyen kicsiket, ne tegyek ugy mintha en lennek az aldozat stb... szeptembertol jartam az osztalyfonok-igazgatohelyettes (tanctanar)-iga haromszoget, hogy ne kelljen tancolnom xd (tobb indok miatt)

Dee eltertem a targytol... legyen tokos, kerj fel egy alsobbevest! Szerintem az sem gaz ha a “meno fiut” kered fel, valoszinu o mar nem egyszer tancolt szalagavaton es bele fog menni xdd

2021. ápr. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Eddig megkérdeztem 4et mind a négy nemet mondott. Az egyiknél az volt az indok hogy féltekény a barátnője
2021. ápr. 30. 08:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lesz valaki aki igent fog mondani😌
2021. ápr. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk a suli mindig intézkedik az ügyben, hogy ha te nem találsz senkit akkor ők kerítenek valakit, aki hajlandó lenne táncolni. Senki nem marad pár nélkül, ne aggódj! Még van egy egész nyarad keresgélni. Ne hagyd, hogy emiatt elmenjen a kedved.

(bár azt nem értem, hogy ha ennyire nincs fiú akkor miért nem vihettek külsőst)

2021. ápr. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Keríts egy alsóbb évest.
2021. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Amikor én érettségiztem 100 éve, volt aki a barátnőjét/barátját hozta táncolni. Szerintem megoldható, meg kell beszélni.
2021. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Az én szalagavatómon is volt olyan, aki a barátját hozta táncolni. Sőt, én is a barátommal táncoltam volna, ha eltudott volna jönni a próbákra. Mi ezt a tánctanárunkkal beszéltük meg, ő pedig engedélyezte. De gondolom minden iskola más, ahol megengedik, nem biztos, hogy máshol is.
2021. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Legalább lesz szalagavatód💖🙃😂
2021. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly ilyenkor nekünk is ez volt a legnagyobb problémánk. Aztán lett pár, egy alsóbb évfolyamról, ruha is, mert azt időben kell foglalni, majd szeptemberben mar a próbákat sem engedték elkezdeni, halasztás, majd teljes eltörlése a szalagavatónak. Amúgy lehetett volna külsőst is hozni, ha rendesen bejár a próbákra.
2021. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!