Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem fog keringőzni? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem fog keringőzni? Hogy csinálhatta ezt?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszu es bonyolult tortenet, kerlek segitsetek, nem tudom mit kene most tennem. Van egy fiu, osztalytarsak vagyunk, mindig volt koztunk vonzalom, de csak egy eve beszelgetunk rendszeresen. Felkert keringozni aprilisban. Eleinte mind a kettonk kapcsolatban volt, de o tavaly szakitott (osztalytarsno o is), en pedig egy honapja a baratommal. Nagyon nehezen lett tul a szakitason, de en mindenben probaltam neki segiteni amiben csak tudtam minden fizikai egyuttlet nelkul!! Semmi testiség nem volt kettonk kozott igazabol egy alkalmon kivul soha: multhet elott egyutt voltunk egy hazibulin es istenem eletemben nem ereztem magam ennyire boldognak.. olyan tokeletes volt pedig csak atkarolt es semmi tobb, csok se volt csak szajrapuszi, egesz ejjel beszelgettunk, hihetetlen volt. Es most... osztalytaborban az ex baratnojevel nagyon nagyon joba lettek.. ujra ossze akarnak jonni. De a lanynak baratja van es most nem tudom mi lesz.. velem nem is beszel, mintha csak egy senki lennek. Faj. A lany egy kigyo. Mintha csak azert lenne vele hogy bantson engem es ot is. A fiu pedig hozzam se szolt a taborban sem. Tudni kell rola hogy nagyon tetszem neki, viszont nagyon felos, fel kezdemenyezni es neha meg a szemembe is nezni, talan azert mert ez uj dolog neki. Kivulrol azt mutatja mekkora kiraly, mennyire nagy az onbizalma, de belul semmi onbizalma sincs. Viszont a taborban.. Lattam oket csokolozni. Jelenleg a legnagyobb felelmem hogy cserbenhagy, nem velem fog keringozni. Mar meg van minden par, nincs lehetosegem massal tancolni. Mit tegyek? Mit csinaljak hogy rendbejojjenek a dolgok? Vagy jobb lenne ha elfelejtenem? Csak olyan nehez mert hianyzik.. es a tanc pedig.. nagyon nagyon fontos lett volna nekem ez a szalagavato. Most meg minden romokban

2018. szept. 26. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt engedd el, nem vezet sehova.
2018. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy már elképzelted azt, amit a gagyi, amerikai tini-filmekben látunk, hogy dúl a love és a szalagavatón táncolnak és ömlengenek végig. Sajnos az élet nem ilyen, elképzeltél valamit, beleélted magad valamibe, ami máshogy alakult, életed során még millió ilyen élményed lesz. Azt tanácsolom, hogy ne pazarolj időt a srácra, lépj tovább. Ha nagyon muszáj, akkor táncolj vele, de semmi több. Tini vagy, rengeteg csalódást, megcsalást fogsz még átélni, bántani fognak és te is bántani fogsz másokat, akár akaratlanul is, mire megtalálod a párodat, ez az élet. Fel a fejjel.
2018. szept. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, főként az utolsónak, nagyon sokat segítettél. Megpróbálok minden tőlem telhetőt hogy elfelejtsem ezt a képet, amit önmagamban alkottam róla, csak az a baj nagyon sokszor gondolok rá
2018. szept. 27. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!