Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pannon Oktatási Központról mi...

Pannon Oktatási Központról mi a véleményetek, tapasztalatok? Leginkább a Békéscsabán található érdekelne.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
Nem tanitanak semmit, akik oda jelentkeznek hulyek mint a segg, es nappin normal kozepiskolaba nem tudnak leerettsegizni. Nem egy ismerostol hallottam aki ott tanitott vagy oda jart h erettsegire beviszik a megoldokulcsot... es kesz is...😂😂
2021. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

En oda jartam es messze a legnormalisabb iskola:)

Hidd el.

Volt mar szar elmenyem a tudásfával akik megloptak es most olyan helyzetbe kerultem miattuk hogy birosagra kell mennem azert hogy valaha is lehessen érettségim.


Az osztalyfonok hihetetlen kedves es segitokesz. A tanarok ugy szinten. Ha valamit nem ertessz segitenek. Foleg az angol es a matek tanar.

2021. máj. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!