Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult, hogy nem tudok elmenni zarovizsgazni. Azt most nem szeretném részletezni miért. Viszont a szakdolgozatomat már leadtam. Ha csak a teli zarovizsga időszakban tudok elmenni akkor új szakdogat kell írnom ?

2021. ápr. 30. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a szakdoga és a záróvizsga két külön dolog. A védést is télen csinálod a záróvizsgákkal együtt, ennyi.
2021. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. ápr. 30. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
A szakdogát illetően szerintem írj egy emailt a konzulensednek, mert abban nem vagyok biztos, hogy ha már leadtad, akkor a védés is automatikusan csúszik-e a következő félévre ha záróvizsgára nem jelentkeztél.
2021. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj h nálunk variáltak ezen. Régen a szorgalmi időszakban volt a védés és most a zarovizsga része lett tavaly óta. Ezért parázok.
2021. ápr. 30. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp kérdezd meg a konzulensed vagy a tanulmányi előadódat ezzel kapcsolatban, az a biztos.
2021. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A szakdogamat azt megszeretnem védeni , csak nem tudom h így lehetséges -e :/ mindig varialnak valamit, már rég túl lehetnek rajta 🙄
2021. ápr. 30. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk együtt van a záróvizsga és a védés, akkor is, ha előbb befejezted a szakdogát. De az onnantól kezdve le van adva, nem kell újat írni (x évig).
2021. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!