Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok jövőre is...

Mit gondoltok jövőre is online lesz iskola? Esetleg hibrid lesz? Egyetemen mennyire nehéz az online tanulás?

Figyelt kérdés

Szívesen tanulnátok megint online?

(középiskola/egyetem)



2021. máj. 1. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem pár hét/pár hónap erejéig otthon kell majd tanulnunk, mert lehetséges, hogy lesz 4. hullám.
2021. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Semmi pénzért nem tanulnék megint online, akkor inkább otthagyom az egyetemet és elmegyek dolgozni, az többet ér és nem pazarlom az energiámat, meg az idegeimet és nem égek ki 3 év egyetem után. Sajnos eléggé gyakorlatorientált szakon tanulok és ez a helyzet ultragáz. A tanárok hozzáállása is, nem érzem úgy, hogy az elmúlt másfél évben bővült volna a tudásom. 😥
2021. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam én is, hogy lesz egy következő hullám. Ha lesz is remélem nem fogja az egész évet befolyásolni annyira, mint az előző(ek).
2021. máj. 1. 15:50
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ősszel lesz 1-2 hónap személyes/hibrid, aztán max novembertől megint 100% online.

Egyetemfüggő, sőt szakfüggő. Erre nem lehet pontos választ adni.

Én jobban szeretek így tanulni.

2021. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem elég elméleti a szakon, és teljesen jól megoldható az online. De én nagyon utálom, nincs motivációm, szerettem az élő előadásokat. Rengeteg okot tudnék mondani, hogy miért jobb a jelenléti és egyet sem, hogy miért jó az online a jelenlétivel szemben. (Jegyzetek eddig is voltak neten, eddig is volt, hogy készült felvétel, és most sincs mindig, a távolság nem rossz, kb 10 perc a koliból. )

Én nem iratkozok ki, mert amúgy imádom azt, amit tanulok, teljesen biztos vagyok a pályaválasztásomban.

Én már a hibridnek is örülnék, csak lehessek abban a városban.

Nem nehéz, nem nehezebb mint amúgy. Persze kinek mi. Motiváltság az csökken, a dolgozatokat pedig igyekszenek úgy szabályozni, hogy úgy is legyen értelme, ha a diák bármit használhat hozzá (ez nehezíti a dogát), de sokszor inkább beadandó van helyette, nagyon elnéző mindenki (legalábbis nálunk).

Nagyon szeretnék egyetemre menni. Elsős vagyok, nekem már így is sok kimaradt, szinte nem is volt egyetemi életem.

2021. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :D
2021. máj. 1. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 4. hullám... Ezt minden évben el fogják játszani. Minden nyáron lazítanak majd, aztán szeptemberben kezdik elölről. Egy vicc, de komolyan, mintha már más betegség nem is létezne, s leselkedne más veszély az emberre.
2021. máj. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát az ciki lenne, online semmit sem tanultam.

16/F

2021. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!