Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a budapesti Szinyei...

Vélemény a budapesti Szinyei Merse Pál Gimiről?

Figyelt kérdés

Milyenek a tanárok? Vannak kedvesek? Milyen a közösség? Milyen a kapcsolat az osztályokban, illetve az osztályok közt?

Főleg jelenlegi/ volt szinyeisek véleményére lennék kiváncsi:) Hogy érzitek ott magatokat?:)



2021. máj. 1. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én idén leszek kilencedikes, bejelöltem a Szinyeit, de csak tartaléknak. Végülis engem felettem az álom gimibe, de voltam itt szóbelizni. Nagyon segítőkészek és kedvesek voltak, a diákok viccesek, próbálták oldani a feszültséget. Maga a suli egész jó színvonalú, gyönyörű a környezete, bár az épület kicsit régi, dehát ez mindenhol így van sajnos.

Én 69 pontot írtam írásbelin, a hozott pontjaim maximálisak voltak, szóbelin 4 pontot veszítettem. Ezzel a teljesítménnyel, bőven felvesznek. Sok sikert neked! <3

2021. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!